Tiekėjas

2000 m. į Daniją buvo importuoti pirmieji amerikietiški grūdų džiovinimo bokštai „Sukup“. Tuo metu vienintelis įmonės akcininkas danas Larsas Youngas Mogensenas buvo laisvai samdomas bokštų įrengimo komandos darbuotojas.

2011 m. L. Y. Mogensenas Lietuvoje įkūrė UAB „Inter-Silo“, kuri tapo oficialiu JAV grūdų bokštų gamintojos „Sukup“ strateginiu veiklos partneriu, statančiu bokštus visoje Europoje. Nuo 2014 m. pradžios „Inter-Silo“ tapo oficialiu „Sukup“ įrangos pardavėju ir atstovu Lietuvoje.

Nuo 2011 m. „Inter-Silo“ sumontavo daugiau kaip 1 000 grūdų sandėliavimo bokštų visoje Europoje, iš jų – daugiau kaip 80 Lietuvoje. 95 proc. visų „Inter-Silo“ pastatytų bokštų yra su maišymo ir džiovinimo įranga. Jie pastatyti Danijoje, Norvegijoje, Suomijoje, Švedijoje, Nyderlanduose, Jungtinėje Karalystėje, Vokietijoje, Rumunijoje, Albanijoje, Rusijoje, Latvijoje bei Lietuvoje.

UAB „Inter-Silo“ dirba iki 50 darbuotojų: nuolat dirba maždaug 35 žmonės, dar apie 15 žmonių prie mūsų komandos prisijungia sezono metu.

„Inter-Silo“ komandos montuoja ir prižiūri grūdų džiovinimo ir sandėliavimo bokštus. „Inter-Silo“ darbuotojai, išsamiai susipažinę su grūdų talpyklų specifika, yra pasiruošę ūkininkams parengti plačios apimties projektus, pritaikytus jų ūkio poreikiams. Dirbdami montuotojai vadovaujasi JAV grūdų džiovinimo bokštų gamintojos „Sukup“ standartais ir danų nustatytais kokybės reikalavimais Europos rinkai.

UAB „Inter-Silo“ yra stipri ir puikiai vertinama įmonė, sugebanti pasiūlyti bet kuriam ūkiui ne tik kokybišką produktą, bet ir kokybiškai bei visapusiškai jį įgyvendinti taip, kad klientas būtų visiškai patenkintas produktu ir bendravimu su bendrove.